HAKKIMIZDA

Uçtan uca dış ticaret süreç yönetimi. Mal veya hizmetlerin tedariğinden, satış sonrasına kadarki tüm dış ticaret organizasyonunuzda daima yanınızdayız. Şirketlerin ve yöneticilerin 3. gözü olmak ve oluşabilecek dış ticaret komplikasyonlarını en aza indirgemektir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin dünya ticaret sahnesinde daha etkin rekabet edebilmesi için tecrübe ve mevzuatsal konulardaki hakimiyetimiz ile daima yanındayız.
35 yıllık sektör tecrübesi ve bilirkişilik bilgi birikimimizle müşterilerimizin rekabet gücüne güç katacak çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Misyonumuz

Şirketlerin ve yöneticilerin 3. gözü olmak ve oluşabilecek dış ticaret komplikasyonlarını en aza indirgemektir.
Müşterilerimizin dünya ticaretinde daha etkin rekabet edebilmesi için bilgi birikimimizi ve tecrübemizi müşterilerimize aktarmaktır..

Vizyonumuz

"Ülkemizin dış ticaret rekabet gücünü arttırmak için, uluslararası mevzuatları yakından takip ederek, şirketlerin dış ticaret işlemlerini kolaylaştırmak ve oluşabilecek zararları öngörerek ortadan kaldırmak DTG olarak ana vizyonumuzu oluşturmaktadır."

Dış Ticaret Danışmanlığı

ithalat veya ihracat süreçlerinizde, uçtan uca tüm danışmanlık hizmetleri DTG çatısı altında.

Sözleşme Danışmanlığı

Yapılacak ticaretin tüm hukuksal ve ticari analizleri yapılarak, olası zararları önlemek için gerekli sözleşmelerin hazırlanması hizmetini kapsar.

Risk Yönetimi

Dış ticaretiniz ile bağlantılı risklerin belirlenmesi, analiz edilmesi ve önleyici tedbirlerle olası zararların en aza indirilmesi.

İhtilaf ve Soruşturma Danışmanlığı

Gümrük idareleri ile karşılacağınız inceleme ve soruşturma süreçlerinizde ihtiyacınız olacak tüm danışmanlık hizmetleri.

Uluslararası Nakliye Organizasyonu

Dış ticareti yapılacak ürünlerin uluslararası taşıma mevzuatı ve ilgili ülke gümrük yasalarına uyumlulukları analiz edilerek, nakliye işleminin organizasyonunu sağlar.

Yönetim Danışmanlığı

35 yılı aşkın sektör tecrübesi ve bilirkişilik bilgi birikiminin şirketlerle paylaşılması.