35 YILLIK TECRÜBE

GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET MEVZUATINDA

EN YAKIN YOL ARKADAŞINIZ

ÇOK YAKINDA

DTG YENİ OFİSİNDE HİZMETİNİZDE!

DAHA İYİ HİZMET / DAHA GENİŞ HİZMET PORTFÖYÜ

DTG DANIŞMANLIK

KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI

MEVZUATA HAKİM TECRÜBELİ PERSONEL

FİRMANIZI RİSKLERDEN KORUYORUZ.

DIŞ TİCARET FIRSATLARIN YANINDA, RİSKLERİ DE GETİRİR!

DTG DANIŞMANLK

Uçtan uca dış ticaret süreç yönetimi. Mal veya hizmetlerin tedariğinden, satış sonrasına kadarki tüm dış ticaret organizasyonunuzda daima yanınızdayız. Misyonumuz, Şirketlerin ve yöneticilerin 3. gözü olmak ve oluşabilecek dış ticaret komplikasyonlarını en aza indirgemektir.
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin dünya ticaret sahnesinde daha etkin rekabet edebilmesi için tecrübe ve mevzuatsal konulardaki hakimiyetimiz ile daima yanındayız.

Daha Fazla Bilgi

ANA HİZMETLERİMİZ

Kurulduğu günden bu yana DTG Danışmanlık, firmalarımızın dış ticarette rekabet gücünü arttırmak için çalışıyor. Başlıca Hizmetlerimiz;

  • 1-DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • 2-RİSK YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI
  • 3-İHTİLAF VE SORUŞTURMA DANIŞMANLIĞI
  • 4-YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Daha Fazla Bilgi

AHMET ÖZENALP | E-KİTAP

Ahmet Özenalp'in firmalar ve sektör çalışanları için adeta başvuru kaynağı haline gelen, Gümrük Kaçakcılığı Üzerine Bilirkişi Raporlarım adlı kitabını, web sitemizden e-kitap şeklinde okuyabilirsiniz.35 yıllık bilgi birikimi ile meslekteki tecrübelerini ve gerçek vakaların detaylı analizinin yapıldığı bu kitap sayesinde firmalar ve sektör çalışanlarına önemli bir yol gösterici rehber olacaktır.

Okumak İçin Tıklayın
Dış Ticaret Danışmanlığı

ithalat veya ihracat süreçlerinizde, uçtan uca tüm danışmanlık hizmetleri DTG çatısı altında.

Sözleşme Danışmanlığı

Yapılacak ticaretin tüm hukuksal ve ticari analizleri yapılarak, olası zararları önlemek için gerekli sözleşmelerin hazırlanması hizmetini kapsar.

Risk Yönetimi

Dış ticaretiniz ile bağlantılı risklerin belirlenmesi, analiz edilmesi ve önleyici tedbirlerle olası zararların en aza indirilmesi.

İhtilaf ve Soruşturma Danışmanlığı

Gümrük idareleri ile karşılacağınız inceleme ve soruşturma süreçlerinizde ihtiyacınız olacak tüm danışmanlık hizmetleri.

Uluslararası Nakliye Organizasyonu

Dış ticareti yapılacak ürünlerin uluslararası taşıma mevzuatı ve ilgili ülke gümrük yasalarına uyumlulukları analiz edilerek, nakliye işleminin organizasyonunu sağlar.

Yönetim Danışmanlığı

35 yılı aşkın sektör tecrübesi ve bilirkişilik bilgi birikiminin şirketlerle paylaşılması.

BağlantılarDIŞ TİCARET RİSKLERİNİ,
DTG İLE ORTADAN KALDIRIN !